Laba, Grožiai,

prie kavos, kartu su “Spalvų namais”, apie cukrines kaukoles :).

Spalio pabaiga ir lapkričio pradžia skirta susitikti su mirusiais, išėjusiais anapilin. Lietuvoje tai Vėlinės, susikaupimo ir ramybės metas. JAV tai Helovinas, spalvingų kostiumų, siaubo filmų ir istorijų prie žibintų iš moliūgų, pokštų ir saldainių šventė.
Meksikoje tai “Día de Muertos”, ispaniškoji mirusiųjų pagerbimo šventė. Linksmai, spalvotai ir triukšmingai švenčiama tris dienas. Pagrindinis šventės atributas yra kaukolė. Pagerbti mirusiuosius, rengiamos specialios puotos, kurių proga iš šokolado gaminami karstai, katafalkai, laidotuvių vainikai ir cukrinės kaukolės.

“Sugar Skull” (cukrinės kaukolės) sąvoka, tai daugiau nei spalvoti cukriniai saldainiai. Tai viena iš populiariausių makiažo ir fotosesijų temų, tatuiruočių motyvų, teminių vakarėlių dekoracijų. Ir viena dėkingiausių, savo spalviškumu, smulkmeniškumu ir kūrybiškumu, – skrebinimo detalių, naudojama kvietimuose į teminius vakarėlius arba atvirukuose. Tad, jei turite Helovino vakarėlio nuotraukų, kuriose esate persirengę kostiumais ir įkūnijate įvairius personažus, siūlome skrebinti albumą. Žinoma, panaudojant “Cukrinės” kaukolės motyvą.

1 2

3