Laba, Grožiai,

..Prie kavos apie “Art Journal”. Kas tai ir su kuo valgoma.

“Art Journal” kildinamas iš idėjų, pastebėjimų ir užrašų knygutės. Iš esmės tai yra dienoraštis.

Mintims fiksuoti naudojamos įvairios priemonės: tapyba, piešimas, fotografija, koliažas, antspaudai, šablonai, šriftai, gėlės, smėlis ir t.t.

Nereikia mokėti piešti ar tapyti, nereikia įvaldyti kaligrafijos subtilybių ar būti akvarelinių dažų žinovu, siekti aukštojo pilotažo teptuko valdyme… Čia galimi įvairūs būdai ir priemonės, kuriuos naudojant atrandami ir sukuriami vaizdų deriniai. Galimybių begalė. Tai universali, paprasta ir visiems prieinama, meninės išraiškos priemonė. Skirta eksperimentuoti, atrasti, medituoti ar save išreikšti. Tai žaidimų aikštelė be taisyklių.

Pagrindas. Pagrindui galite naudoti: piešimo sąsiuvinius, užrašų knygas, albumus, perskaitytas knygas, muzikos natų sąsiuvinius, madų žurnalus, laikraščius, komiksų knygas ir t.t. … arba pasidaryti patys.

PVZ. Kadangi labai norėjau išbandyti įvairius stilius ir technikas, tai pasirinkau kartoną (taip, tą patį nuo dėžių elementaris). Kodėl? Nes jis tvirtas ir lengvas. Dėkingas savo tekstūra ir spalva.  Lengvai rišasi klijai ir dažai. Nebijo vandens. Supjaustom norimo dydžio lapais ir susegam. Baigta.

dsc_1160 dsc_1166

Kadangi turiu įvairių popiergalių, tai jie puikiai pasitarnavo pagrindo dekoravimui: spalvai ir tekstūrai.

dsc_1214

dsc_1218

dsc_1219

dsc_1223

dsc_1228

 

Nesvarbu, kiek jums metų: jei vis dar trokštate būti kūrybingas, jumyse dar gyvena vaikas.

Johnas Cassavetes