Labas, Groži,
pasidalinsiu įspūdžiais apie vieną didžiausių “Kūrybinių” parodų Šveicarijoje. Vadinasi ji Creativa Schweiz ir vyksta keliuose didžiuosiuose miestuose. Esu buvusi Bazelyje ir Züriche. Nors Šveicarijoje paroda didžiausia ir populiariausia, tačiau man asmeniškai, ji yra mažytė, gero laiko praleidimui, kūrybiniam meditavimui ir skaniam smaguriavimui skirta parodėlė. Ji nestebina nei naujausiais rankdarbiams skirtais produktais, nei gausia esamų pasiūla. Ji tiesiog jauki ir miela.
Tačiau, kaip savaime suprantama, kas ieško, tas ir randa. Čia keli įkvėpimai, už kuriuos esu dėkinga parodos dalyviams.


Cali Kessy, youtuberė, įkvėpusi mano vaikus. Keli peržiūrėti filmukai, ir sūnus su dukra nuėjo užsiiminėti rankdarbiais ;).

ENKHE. Lengvas, greitai stingstantis ore, japoniškas “modelinas”. Laukiu nesulaukiu pabandyti. Gal Tu jau jį išbandei?

Glitzer Tattoo Ybody. Naudojami grimui skirti, nealergizuojantys klijai ir blizgučiai. Lengvai, paprastai ir žaismingai. Kadangi vaikams patinka grimuotis ir paišaliotis, tai blizgučiai niekada nepagadins reikalo ;). Patinka ir man. Atspėsi, kuri tattoo mano, o kuri dukrytės ;)?

Planner Tribe Switzerland. Praeitais metais įsigyjau smagius lipdukus. Šį kartą radau siuvinių mėgėjams skirtus štampukus. Manau, kad jie įkvėps bet kurį “pats sau dizaineris ir stilistas”, ekskizuojant naujas idėjas ar sudarinėjant siuvinių planus.


Skaidrus (transparentinis) popierius. Apskritai, tai yra mano kelių paskutinių metų atradimas. Labai smagūs gaunasi vitražai ant langų, arba žvakidės (naudoju dirbtines žvakutes). Pvz. vienaragiai ant langų žiūrisi labai glamūriškai ;). Ypač džiugina ilgais ir tamsiais rudens/žiemos vakarais.

Priminimas, kad daiktai dėvisi: Sizzix NAUJOS plokštelės. Kiek laiko laikė/ laiko Tavo? Keičiu pirmą kartą po 10 metų, ir tai ne dėl to, kad sulūžo, o dėl to, kad labai labai susibraižiusios. Atsinaujinkim.

Privalomas DŽIUGESYS: kai “nežnai ko arba visko” norisi, tai būtinai reikia įsigyti “kažką”, kas džiugina. Pvz. Sizzix rozetes. Ką esi Tu gražaus iš jų daręs ar matęs įkvėpimui? Dalinkis 🙂

Tai kaip ir viskas šiam kartui, Groži,
Ačiū už laiką kartu 🙂
Laru